Elazığ

BELEDİYE’DEN ÜCRETSİZ ULAŞIM HİZMETİ

Elazığ Belediyesi, 26-27 Haziran’da gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrenciler, velileri ve sınav görevlileri için ücretsiz toplu taşıma hizmeti sunacak.   Elazığ Belediyesi’nden ücretsiz ulaşım hizmetine ilişkin yapılan açıklamada..

BELEDİYE’DEN ÜCRETSİZ ULAŞIM HİZMETİ

Elazığ Belediyesi, 26-27 Haziran’da gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrenciler, velileri ve sınav görevlileri için ücretsiz toplu taşıma hizmeti sunacak.

 

Elazığ Belediyesi’nden ücretsiz ulaşım hizmetine ilişkin yapılan açıklamada şöyle denildi:

“26 Haziran Cumartesi ve 27 Haziran Pazar günlerinde gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrenciler, velileri ve sınav görevlileri, ‘sınav giriş belgelerini’ veya ‘görevli kartlarını’ göstererek ulaşım hizmetlerimizden ücretsiz yararlanacaklar.

Ayrıca sınava katılacak öğrencilerimizin ulaşım konusunda aksaklık yaşamaması için toplu taşıma araçlarımızın normal seferlerine ek olarak sınav öncesi ve sınav sonrasında tüm mahallelerden şehir merkezine yarım saat aralıklarla, şehir merkezinden Fırat Üniversitesi’ne de 10 dakika aralıklarla seferler düzenlenecektir. Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL