Elazığ

FÜ İle Hırvatistan Zagreb Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü

Fırat Üniversitesi ile Hırvatistan Zagreb Üniversitesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Fırat Üniversitesi ile Hırvatistan Zagreb Üniversitesi arasında ikili işbirliği protokolü imzalandı. Fırat Üniversitesi yurt dışındaki üniversitelerle işbirliklerini güçlendirmeye devam ediyor…

FÜ İle Hırvatistan Zagreb Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü

Fırat Üniversitesi ile Hırvatistan Zagreb Üniversitesi arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Fırat Üniversitesi ile Hırvatistan Zagreb Üniversitesi arasında ikili işbirliği protokolü imzalandı.

Fırat Üniversitesi yurt dışındaki üniversitelerle işbirliklerini güçlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda; Fırat Üniversitesi ile Hırvatistan Zagreb Üniversitesi arasında ikili protokol imzalandı.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ve Hırvatistan Zagreb Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mario Baie arasında imzalanan protokol ile her iki üniversitenin öğrenci ve akademisyenlerinin ortak Ar-Ge projeleri yapmaları ile öğrencilerin eğitim ve araştırma amaçlı değişimi, öğretim ve araştırma için akademik personel değişimi karara bağlandı.

Protokol ile ilgili açıklama yapan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, “Hırvatistan Zagreb Üniversitesi ile gerçekleştirmiş olduğumuz işbirliğinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu iş birliği aynı zamanda Üniversitemizin görünürlüğü ile yurt dışındaki bilinirliğine büyük katkı sağlayacaktır” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL