Elazığ

ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Elazığ İl Özel İdaresi, halk sağlığını tehdit eden sinek, sivrisinek ve larvalara karşı ilaçlama çalışmalarına hız verdi. Elazığ İl Özel İdaresi Ekipleri düzenli olarak, periyodik aralıklarla sorumluluk alanlarında yer alan..

ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Elazığ İl Özel İdaresi, halk sağlığını tehdit eden sinek, sivrisinek ve larvalara karşı ilaçlama çalışmalarına hız verdi.

Elazığ İl Özel İdaresi Ekipleri düzenli olarak, periyodik aralıklarla sorumluluk alanlarında yer alan köy ve bağlılarında ilaçlama yapıyor.

Sıcakların etkisini göstermesi ile artan sivrisinek, karasinek ve çeşitli haşerelere karşı etkin mücadele başlatan ekiplerimiz, oluşabilecek haşere sorunlarına karşı gerekli tedbirleri alıyor. Belirli bir program dahilinde yürütülen çalışmalar kapsamında durgun su alanları, dere yatakları, çöp konteynerleri, park ve bahçe alanları profesyonel ekipler tarafından ilaçlanıyor.

Ekiplerin, biyosidal ürünler ile yaptıkları ilaçlama çalışmaları doğrultusunda,  halkın rahat ve huzurlu bir yaz mevsimi geçirmesi için, ilaçlamalar süreklilik esasına göre devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL