Elazığ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103’üncü yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Şerifoğulları mesajında şu ifadeleri..

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103’üncü yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları mesajında şu ifadeleri kullandı:
“Yüce milletimizin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 103. açılış yıl dönümünü büyük bir onur ve gururla kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milletin gücünü temsil eden bu şanlı günü yine sevginin, masumiyetin ve umudun gerçek temsilcileri olan çocuklara bayram olarak armağan etmesini çok kıymetli ve anlamlı buluyorum.
Geleceğin teminatı evlatlarımızın ve bütün dünya çocuklarının tek evrensel bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.
“MERAKI VE HEYECANI YÜKSEK ÇOCUKLAR YETİŞTİRELİM”
Bizler vatanına milletine hayırlı, bayrağını seven, aklın ve bilimin ışığında ilerleyen, meraklı, heyecanlı ve sevgi dolu çocuklar yetiştirmek için her alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Elazığ Belediyesi olarak çocuklarımızın sağlıklı ve özgüvenli bireyler olması için hem eğitim hayatlarına hem de sosyal hayatlarına katkı sunacak birçok kültürel ve sportif faaliyet gerçekleştirerek onları geleceğe hazırlıyoruz.
Mutlu ve güçlü bir toplum için kırmızı çizgimiz olan çocukların ve onların donanımlı yetiştirilmesinde asla yadsınamayacak bir rol üstlenen kadınlarımızın huzur içerisinde bir yaşam sürmesi için büyük bir gayretle çalışıyoruz.
Ekiplerimiz, depremin gölgesinde kutladığımız bu özel günlerde çocuklarımızın yüzlerinde tebessüm oluşturabilmek için hem deprem bölgelerinde oluşturduğumuz psikososyal destek çadırlarımızda hem de ilimizde çalışmalarını sürdürüyorlar.
Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza da sağlıklı ve başarılı bir ömür diliyorum. Bütün çocukları gözlerinden öpüyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL