Elazığ

Elazığ Belediyesi tarafından üç günlük bayram süresi boyunca ulaşım hizmeti ücretsiz sunulacak.   Elazığ Belediyesi, Elazığlıların dini ve milli bayramlarını huzur ve güven içinde geçirebilmeleri için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda..

Elazığ Belediyesi tarafından üç günlük bayram süresi boyunca ulaşım hizmeti ücretsiz sunulacak.

 

Elazığ Belediyesi, Elazığlıların dini ve milli bayramlarını huzur ve güven içinde geçirebilmeleri için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Elazığ Belediyesi’ne ait toplu taşıma araçları bayram süresince ücretsiz hizmet verecek.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Elazığ Belediyesi olarak vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir bayram yaşamaları adına gerekli tüm tedbirlerimizi aldık. Vatandaşlarımızın aile ve mezarlık ziyaretlerini daha rahat gerçekleştirebilmeleri adına Elazığ Belediyesi’ne ait toplu taşıma araçları Ramazan Bayramı süresince (21-22-23 Nisan) ücretsiz hizmet verecek.” denildi.

Ayrıca yapılan açıklamada arife günü de mezarlık ziyaretinde bulunacak vatandaşlar için Asri, Harput ve Gülmez Mezarlıklarına ulaşım hizmetlerinin ücretsiz sunulacağı kaydedildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL