Elazığ

BAŞKAN DUMANDAĞ’DAN, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Dumandağ yayımladığı mesajında; “Kamuoyunu bilgilendirmek adına, tarafsız, objektif, özel hayata ve kişilik haklarına saygılı..

BAŞKAN DUMANDAĞ’DAN, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Dumandağ yayımladığı mesajında;
“Kamuoyunu bilgilendirmek adına, tarafsız, objektif, özel hayata ve kişilik haklarına saygılı olarak önemli bir mesleği icra eden, çalışan gazetecilerimiz, çok zor bir görevi yerine getirmektedirler.
Teknolojinin kullanım alanının genişlemesi, gazetecilik, internet haberciliği, televizyon ve radyo yayıncılığının geçmiş yıllara göre daha da yaygınlaşması ile birlikte basın çalışanlarımızın yaptığı paylaşımlar, kamuoyunda kısa sürede karşılık bulmaktadır.
Bugün, her alanda ilerlemeler kaydeden; tarih, kültür, turizm ve ticaret merkezi olan Kayseri’mize, büyük katkıları olduğuna inandığım basınımızın çaba ve gayretleri büyük önem taşımaktadır.
Çalışan gazetecilerimizin günümüze kadar başarı ile yerine getirdikleri bu görevi, bundan sonra da aynı duyarlılık, kararlılık ve heyecanla yerine getireceklerine yürekten inanıyorum.
Doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışıyla, kamuoyunu bilgilendiren ve toplumun talep ve beklentilerini dile getirerek önemli bir sorumluluğu yerine getiren değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL