Elazığ

OLGUNLAR MAHALLE MUHTARI HİKMET DURSUN HAYATINI KAYBETTİ

Bir süredir hastanede tedavi gören Hikmet Dursun, bugün akşam saatlerinde yaşam savaşını kaybetti. Uzun bir süredir Mahalle Muhtarlığı yapan 54 yaşındaki Muhtar Hikmet Dursun, mahalle sakinleri tarafından da oldukça sevilen..

OLGUNLAR MAHALLE MUHTARI HİKMET DURSUN HAYATINI KAYBETTİ

Bir süredir hastanede tedavi gören Hikmet Dursun, bugün akşam saatlerinde yaşam savaşını kaybetti. Uzun bir süredir Mahalle Muhtarlığı yapan 54 yaşındaki Muhtar Hikmet Dursun, mahalle sakinleri tarafından da oldukça sevilen bir isimdi.

Muhtar Hikmet Dursun’un vefat haberi mahallede büyük bir üzüntüye neden oldu. Geçtiğimiz günlerde de Sürsürü Mahalle Muhtarı Ergün Gül geçirdiği kalp krizi dolayısıyla 53 yaşında hayatını kaybetmişti. Merhum Hikmet Dursun için Pazar günü öğlen namazına müteakip Olgunlar Mahallesi’ndeki Mesudiye Camisi’nde cenaze namazı kılınacak. Cenaze namazının ardından Merhum Dursun, Sarılı Köyü’nde defnedilecek. Aile taziyeleri Mesudiye Camisinde kabul edecek.

Elazığ’da Güçlü Haber Medya Kuruluşu olarak merhum Hikmet Dursun’a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına da başsağlığı ve sabır dileriz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL