Siyaset

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ: “MUHALEFET, 1950’Lİ YILLARDAN BERİ YALAN, İFTİRA VE KARALAMA SİYASETİ YAPIYOR”

“2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında Bingöl’deki programlara katılan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Bingöl esnafı, vatandaşlar ve partililerle buluştu. AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında Bingöl’deki..

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ: “MUHALEFET, 1950’Lİ YILLARDAN BERİ YALAN, İFTİRA VE KARALAMA SİYASETİ YAPIYOR”

“2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında Bingöl’deki programlara katılan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Bingöl esnafı, vatandaşlar ve partililerle buluştu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında Bingöl’deki programlara katıldı.

Milletvekili Demirbağ, ilk olarak; Bingöl Belediye binası konferans salonunda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, AK Parti MKYK Üyeleri Şebnem Koçakelçi, Şaziye Gündüz, Alaattin Parlak ve bölge milletvekilleriyle birlikte basın toplantısına katıldı.

Milletvekili Zülfü Demirbağ ve AK Parti heyeti daha sonra, Bingöl Belediyesi’ni ziyaret etti. Demirbağ ardından, Bingöl AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzi Kızıl ve yönetimiyle birlikte, Bingöl esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Demirbağ, Bingöllü esnaf ve vatandaşları ziyaret etmesinin ardından Bingöl Valiliği’nde Vali Kadir Ekinci ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Milletvekili Demirbağ, daha sonra “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı kapsamında Bingöl AK Parti Merkez İlçe Yönetimi, belde, mahalle ve köy teşkilat başkanlarıyla partililerin yer aldığı istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ: “MUHALEFET, 1950’Lİ YILLARDAN BERİ YALAN, İFTİRA VE KARALAMA SİYASETİ YAPIYOR”

Milletvekili Demirbağ, 2023 seçimlerinin çok önemli olduğunu ifade ederek muhalefeti eleştirdi. Demirbağ; “Dünyanın gıpta ettiği ve saygı duyduğu bir lidere sahibiz. Dolayısıyla önümüzde çok önemli 2023 seçimleri var. Neden önemli? Muhalefet, 1950’li yıllardan beri yalan, iftira ve karalama siyaseti yapıyor. Geçmişte Menderes’e, Özal’a ve Erbakan Hoca’ya yaptıklarını Cumhurbaşkanımıza yapıyorlar. Ülkemize hizmet eden insanlara muhalefet dış güçlerle birlikte hemen çamur atıyor, hedef alıyor. Dolayısıyla çok dikkatli olmalıyız.” dedi.

AK PARTİ HEYETİ, BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ’NDE GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Milletvekili Demirbağ istişare ve değerlendirme toplantısının ardından yeniden esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelirken ardından, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, AK Parti MKYK Üyeleri ve bölge milletvekillerinin de katılımıyla, Bingöl Üniversitesi’nde gençlerle buluştu. Milletvekili Demirbağ son olarak, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak’ı ziyaret etti.

DEMİRBAĞ: “BİNGÖLLÜLERE, GÖSTERDİKLERİ YAKIN İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Programın ardından değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Demirbağ, 2023’e Doğru Şehir Buluşmalarının Bingöl programının, oldukça verimli gerçekleştiğini ifade etti. Demirbağ; “Sabah saatlerinden itibaren Bingöl’de 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları kapsamında AK Parti Bingöl Merkez İlçe Başkanı ve yönetimiyle birlikte yoğun programlar gerçekleştirdik. Bingöllülere, Milletvekili arkadaşlarıma, Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza ve dava arkadaşlarıma, gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL