Sağlık

UKRAYNA’DAN GELEN AHISKA TÜRKÜ ŞİFAYI ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİ’NDE BULDU

Ukrayna’dan ülkemize gelen Ahıska Türkü hastamız, desteksiz yürüyememe, boyun ağrıları şikâyetleri ile Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Beyin Cerrahi Kliniğine müracaat etti. Hastanemizde ayrıntılı muayene ve tetkikleri yapılan hastamızın boynundaki..

UKRAYNA’DAN GELEN AHISKA TÜRKÜ ŞİFAYI ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİ’NDE BULDU

Ukrayna’dan ülkemize gelen Ahıska Türkü hastamız, desteksiz yürüyememe, boyun ağrıları şikâyetleri ile Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Beyin Cerrahi Kliniğine müracaat etti. Hastanemizde ayrıntılı muayene ve tetkikleri yapılan hastamızın boynundaki tümörün şikâyetlerinin sebebi olduğu saptandı. Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniğimizde başarıyla ameliyatı yapılan hastamız sağlığına kavuştu.

 

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Fatih DEMİR, “Hastamız bize Ukrayna’dan başvurdu. Boynundaki tümörün etkisiyle omurgada kırık ve açılanma gelişen hastamız ayakta durmakta güçlük çekiyor ve desteksiz yürüyemiyordu. Yaptığımız detaylı muayene ve tetkiklerle boynundaki tümörün hastadaki şikâyetlere sebep olduğunu saptadık. Hastamızı ameliyat ederek baş ile boyun omurlarını sabitledik ve omuriliğe bası yapan tümörünü çıkardık. Başvurduğunda ayakta durmakta güçlük çeken ve desteksiz yürüyemeyen hastamızı yürüyerek taburcu ettik. Bugünlere gelmemde büyük emeği olan hocalarımız başta olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hastamıza ve tüm hastalara şifalar dileriz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL