Elazığ

ELAZIĞ BELEDİYESİ “EDEBİYAT ATÖLYESİ” BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Elazığ Belediyesi, EBEGEM (Ekonomiyi Geliştirme ve Eğitim Merkezi) bünyesinde açtığı kurs ve atölye çalışmalarıyla vatandaşlara eğitim, sanat ve kültürel gelişim alanlarında katkı sağlamaya devam ediyor.   EBEGEM tarafından vatandaşların yazarlık..

ELAZIĞ BELEDİYESİ “EDEBİYAT ATÖLYESİ” BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Elazığ Belediyesi, EBEGEM (Ekonomiyi Geliştirme ve Eğitim Merkezi) bünyesinde açtığı kurs ve atölye çalışmalarıyla vatandaşlara eğitim, sanat ve kültürel gelişim alanlarında katkı sağlamaya devam ediyor.

 

EBEGEM tarafından vatandaşların yazarlık ve edebiyat konusundaki yeteneklerini desteklemek ve onların kalem tecrübelerini geliştirmek amacıyla “Şiir-Hikâye-Roman” alanlarında düzenlenen Edebiyat Atölyesi çalışmaları başlıyor.
Alanında tanınmış şair ve yazarların da katılımcılarla buluşturulduğu Edebiyat Atölyesi başvuruları, 22 Ağustos Pazartesi günü başlayacak ve 31 Ağustos Çarşamba günü sona erecek.
Başvuru İzzetpaşa Mahallesi, Şehit Yüzbaşı Tahir Caddesi, No: 32 Kat: 2’de bulunan EBEGEM’e şahsen veya ebegem.elazig.bel.tr adresine internet üzerinden yapılabilecektir.
“EDEBİYAT ATÖLYESİ” 3 EYLÜL’DE BAŞLAYACAK
3 Eylül Cumartesi günü başlayacak atölye çalışmaları 7 hafta sürecek ve 16 yaş üzeri tüm vatandaşlar başvuru yapabilecektir.
Ücretsiz olarak verilecek olan atölye çalışması sonunda katılımcılara Elazığ Belediyesi tarafından katılım belgesi verilecektir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL