Elazığ

İBB’NİN ELAZIĞ’DA İNŞA EDECEĞİ OKULUN İHALESİ YAPILDI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Elazığ’da İnşa Edeceği okulun ihalesi yapıldı. 5 kişi ihaleye katılarak teklif verdi.   Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un girişimleri ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Elazığ’da yaptıracağı..

İBB’NİN ELAZIĞ’DA İNŞA EDECEĞİ OKULUN İHALESİ YAPILDI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Elazığ’da İnşa Edeceği okulun ihalesi yapıldı. 5 kişi ihaleye katılarak teklif verdi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un girişimleri ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Elazığ’da yaptıracağı okulun ihalesi bugün yapıldı. CHP’nin 30 milletvekili Elazığ’a gelerek deprem sonrası yapılan çalışmaları yerinde incelemişti.
CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile birlikte temaslarda bulunan heyetin ardından Milletvekili Erol, CHP’li büyükşehir belediyeleriyle temasa geçerek Elazığ’a bir değil, üç okul kazandırma sözünü aldı. Sürecin ardından Elazığ’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında bir protokol imzalandı. İmzalanan protokolün ardından bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesinde okul yapım işi için ihaleye çıkıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL