Güncel

ELAZIĞ KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ’NİN YERİ BELİRLENDİ

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Nihat Pakdil’i Elazığ Oda Başkanları ile ziyaret ettiklerini açıklayan Ak Parti 23 ve 26’ıncı dönem Milletvekili Tahir Öztürk, Küçük Sanayi Sitesinin Şahinkaya Mahallesi arkasında kalan..

ELAZIĞ KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ’NİN YERİ BELİRLENDİ

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Nihat Pakdil’i Elazığ Oda Başkanları ile ziyaret ettiklerini açıklayan Ak Parti 23 ve 26’ıncı dönem Milletvekili Tahir Öztürk, Küçük Sanayi Sitesinin Şahinkaya Mahallesi arkasında kalan karayazı bölgesine yapılacağını duyurdu.

 

Yeni kurulacak olan Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili tartışmalara son nokta koyuldu. Elazığ’da bir kesim yeni sanayi sitesinin kuzey çevre yolunda, bir kesim ise, güney çevre yolu üzerinde yapılmasını isterken, bu konuda her çevreden farklı açıklamalar yapılıyordu.

Açıklamalar ve tartışmalar devam ederken AK Parti Elazığ 23 ve 26’ıncı dönem Milletvekili Tahir Öztürk, alınan son kararı kamuoyu ile paylaştı.

Öztürk, Elazığ Esnaf Odası Başkanı ve üyeleri ile birlikte Elazığ Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Nihat Pakdil’i ziyaret etti. 23 ve 26’ıncı Dönem Milletvekili Tahir Öztürk ziyaret sonrası yaptığı açıklamada küçük sanayi sitesinin, Yeni Organize Sanayi Bölgesinin yanında yapılacağı duyurdu. Tahir Öztürk, “Elazığ’dan gelen esnaf odaları başkanlarımızla beraber; kurulması planlanan yeni Küçük Sanayi Sitesi’nin yer tahsisi sorunlarını Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Nihat Pakdil ile görüşerek çözüme kavuşturduk. Küçük Sanayi Sitesi Şahinkaya Mahallesi’nin arkası karayazı bölgesinde yeni organize sanayinin yanında yapılacak. Hayırlı olsun” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL