Siyaset

YENİDEN REFAH PARTİSİ İLÇELERİ ZİYARET ETTİ

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhun Karakuş beraberinde il teşkilatıyla birlikte Arıcak, Erimli ve Alacakaya ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.    Başkan Karakuş partilerinin Elazığ ve ilçeleri için..

YENİDEN REFAH PARTİSİ İLÇELERİ ZİYARET ETTİ

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhun Karakuş beraberinde il teşkilatıyla birlikte Arıcak, Erimli ve Alacakaya ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

 

Başkan Karakuş partilerinin Elazığ ve ilçeleri için hazırlamış olduğu ağır sanayi fabrikaları ve tarım, hayvancılık, eğitim, ekonomi alanında ki projelerini vatandaşlarla paylaştı.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhun Karakuş ziyaretlerine ilişkin yaptığı değerlendirmede: “Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı olarak geçen hafta içinde kadın kollarımız üye standı açmış haftasonu ise Arıcak ve Erimli Beldesiyle, Alacakaya ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla buluşmuş Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın selamlarını kendilerine ilettik. Ziyaretlerimiz esnasında Halkın ve esnafın dertlerini sıkıntılarını dinleyerek ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krizin neticesi olarak alım gücünün düşmesi, kırsal alanda tarım ve hayvancılığın bitme sebeplerini buna ilişkin olarakta çözüm önerilerimizi kendileriyle paylaştık partimizin ilimiz ve ilçelerimiz için hazırlamış olduğu ağır sanayi fabrikaları ve tarım, hayvancılık, eğitim, ekonomi alanında ki projelerimizi vatandaşlarımızla paylaştık. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızdan Yeniden Refah Partisine karşı yoğun bir ilgi ve teveccühle karşılaşıyoruz bununla birlikte partimize katılımların her geçen gün arttığını kurtuluşun ise Yeniden Refah’ta ve Yeniden Erbakan’da gördüklerinin açık bir fotoğrafıdır. İnşallah Millî Görüş ilk seçimlerde iktidara gelerek tıpkı 54. Erbakan hükümetinde olduğu gibi yeniden bolluk ve bereket getirecek ve her kesimden milletimizin yüzünü güldürecektir” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL