Elazığ

DR. FATİH ERBAKAN’DAN AÇIKLAMA!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Türkiye’de yaşanan ekonomik sıkıntılar ve iktidara gelince yapılacak çalışmalar hakkında açıklamada bulundu.   Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan yaptığı..

DR. FATİH ERBAKAN’DAN AÇIKLAMA!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Türkiye’de yaşanan ekonomik sıkıntılar ve iktidara gelince yapılacak çalışmalar hakkında açıklamada bulundu.

 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan yaptığı açıklamada, “Ekonomimiz iyi durumda, ülkemizdeki araç sayısı 20 senede 8,5 milyondan 26 milyona çıktı” diyorlar… Bu araçların büyük çoğunluğu ithal, biz 20 sene boyunca milyarlarca doları dışarıya ödemişiz. Araç almak için ödenen paraları da refah seviyemizin artışıyla değil, borçla bulmuşuz; vatandaşın bankalara borcu 20 senede 6,6 milyar liradan 1 trilyon 17 milyar liraya çıkarak 170 kat, özel sektörün borcu da 88 milyar liradan 4 trilyon liraya çıkarak 50 kat artmış. İsraf yapıyorsunuz, paraları faize ve 3-5 tane imtiyazlıya aktarıyorsunuz, sonra da suçu sağa sola atıyorsunuz! İktidara yakın medyaya göre yaşanan ekonomik sıkıntıların, enflasyonun sebebi geçen hafta yıldönümünü yaşadığımız 15 Temmuz Darbe Girişimi…
Peki 13 tane makam uçağını 15 Temmuz mu aldırdı, Yüksek bürokratlara 15 Temmuz yüzünden mi 5 maaş, 7 maaş veriyorsunuz, 15 milyonluk makam araçlarını size 15 Temmuz mu aldırdı ? Yine Tarım ve hayvancılığımıza, genetik yapımıza, çocuklarımıza, yeni nesillerimize yapılan saldırıları reddediyoruz. İklim Değişikliği adı altında yapılan sözleşmelere karşı mücadele edeceğimizi açık bir şekilde ifade ediyoruz ve söz veriyoruz; Milli Eğitimi küresel güçlerin dayatması olan Fulbright antlaşmasından, Tarım Bakanlığı’nı Bill Gates Vakfı’ndan kurtaracağız! Yeniden Refah Partisi İktidarında Gerçek enflasyonun yıllık yüzde 160 seviyesinde olduğu ülkemizde önce imtiyazlılar anlayışıyla hareket eden iktidarın artık millete vereceği bir şey kalmamıştır. Yeniden Refah iktidarı “önce millet” ve “paylaşımda adalet” anlayışıyla hareket ederek dar gelirlinin yüzünü güldürecektir” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL