Elazığ

BAŞKAN GÜRKAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

MÜSİAD Elazığ Başkanı Tekin Gürkan, Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.   Tüm Elazığ halkının bayramını tebrik eden Başkan Gürkan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Bayramlar; insanlar arasında karşılıklı sevgi..

BAŞKAN GÜRKAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

MÜSİAD Elazığ Başkanı Tekin Gürkan, Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

 

Tüm Elazığ halkının bayramını tebrik eden Başkan Gürkan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Bayramlar; insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup kardeşçe kucaklaştıran, milli birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren, milli ve dini duyguların, örf ve adetlerin uygulandığı müstesna günlerdir. Dini bayramlarda sevinmek kadar, sevindirmek de önemlidir. Özellikle, sevindirmenin önem kazandığı ‘Kurban Bayramı’nda, yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak darda olanlarla, muhtaç, yoksul,
yetim ve kimsesizler ile tedaviye muhtaç durumdaki vatandaşların ziyaret edilmesi büyük önem taşıyor. Bu konuda her zaman duyarlı davranan Elazığ halkının Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, bu vesileyle Kurban Bayramı’nın, ülkemize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisi ile kesilen kurbanların ve yapılan duaların kabulünü Yüce Allah’tan diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL