Elazığ

ELAZIĞ BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt sezonunun başlamasıyla birlikte şehir genelinde yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler, Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapım projesinin 4.etabını..

ELAZIĞ BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt sezonunun başlamasıyla birlikte şehir genelinde yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda ekipler, Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapım projesinin 4.etabını oluşturan Sanayi Sitesi bölgesi yolunun asfalt serim çalışmalarını bitirdi. Ekipler ayrıca Ulukent Mahallesi İhlaslı Sokak ve Sarayaltı Sokak’ta devam eden asfalt döküm çalışmalarını da tamamlayarak yolu trafiğe hazır duruma getirdi.

ASFALT SEZONU EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİLECEK

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Yol çalışmaları esnasında araç ve yaya trafiğinin aksamaması için azami özen gösteren ekiplerimiz, asfalt serim çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayarak şehrin önemli bağlantı güzergâhlarını oluşturan noktalarında çalışmalarını bitirdi. Vatandaşlarımıza daha kolay bir ulaşım imkânı sunmak için şehir içi bağlantı yollarını güçlendiren ve mahalleler arası yeni bağlantı yolları açan Belediyemiz, asfalt sezonunu en iyi şekilde değerlendirecektir.” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL