Siyaset

İYİ PARTİ İL TEŞKİLATI KEBAN’DA…

İYİ Parti İlçe gezilerine haftada iki  ilçe ziyareti gerçekleştirerek devam ediyor. Seçim ve sandık eğitimlerini tamamlayan İYİ Parti teşkilatı bir süredir halk ve esnaf buluşmalarında vatandaşın beklenti, şikayet ve problemlerini..

İYİ PARTİ İL TEŞKİLATI KEBAN’DA…

İYİ Parti İlçe gezilerine haftada iki  ilçe ziyareti gerçekleştirerek devam ediyor. Seçim ve sandık eğitimlerini tamamlayan İYİ Parti teşkilatı bir süredir halk ve esnaf buluşmalarında vatandaşın beklenti, şikayet ve problemlerini dinliyor…

 

 

Seçim çalışmalarının startını yeni değil, daha önceden verdiklerini belirten Gürgözeler:

‘’Biz göreve geldikten ve yönetimimizi oluşturduktan sonra süratle istişare ve komisyon başkanlıklarımızı tamamlayarak  programlarımızı belirli planlamalar çerçevesinde yaptık. Amacımız ,partimizin tüm neferleriyle birlikte ilimizde ve ülkemizde  seçimden ve sandıktan birinci parti olarak çıkmaktır. Bu bağlamda İYİ Partimiz İlimiz, ilçeleri, köyleri, beldeleri ile her yere ve her kesime ulaşmak gayesindedir.  Planlamamız dahilinde haftada iki ilçemizi ve  bu  ilçelerimizin köylerini, mahallelerini ziyaret ediyor, halkımızla birlikte olup öncelikli olarak ilçelerimizin sorunlarına eğiliyor, elimizden gelen ne varsa çözüm olmaya çalışıyoruz. Tabii ki esas gündemimiz ise; insanlarımızın yaşadığı büyük sorunlar ki bunların başında ekonomik darboğaz ve iyi yönetilemeyen siyasi erkler gelmektedir. Keban ilçe başkanımız Kemal Demir ve yönetimiyle birlikte Kebanlı hemşehrilerimizle buluştuk, onların dertlerini dinledik. Esnafımız  önünü göremiyor, halkımızın ise, parasının alım gücü yok. İlçe de yaşamak artık onlar için bile oldukça zor. Tarlalarını ekip biçemiyorlar, getirdikleri ürünleri satamıyorlar, ziraa halkımız karnını bile doyuramıyor. Hangi esnafımızın kapısını çaldıysak, yolda kimi gördüysek bize dertlerini anlatıp çözüm üretmemizi  istiyorlar.  İnşallah İYİ Partimiz tüm bunların çözümü noktasında ülkemizin yetkili mercii olacaktır. Halkımızın isyanları artık son bulacaktır. Çok az kaldı” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL