Elazığ

BELEDİYE PERSONELİNE KAMU İHALE KANUNU EĞİTİMİ VERİLDİ

Elazığ Belediyesi, personellerinin donanımlarını artırmak için hizmet içi eğitimlerini sürdürüyor.   Bu kapsamda şeffaf, katılımcı ve denetlenebilir olma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediyesi, hizmet içi eğitim programları kapsamında personele yönelik..

BELEDİYE PERSONELİNE KAMU İHALE KANUNU EĞİTİMİ VERİLDİ

Elazığ Belediyesi, personellerinin donanımlarını artırmak için hizmet içi eğitimlerini sürdürüyor.

 

Bu kapsamda şeffaf, katılımcı ve denetlenebilir olma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediyesi, hizmet içi eğitim programları kapsamında personele yönelik “4734 Sayılı Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi” düzenledi.
Elazığ Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitim, Elazığ Belediyesi Hazar Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Alanında uzman kişiler tarafından verilen iki günlük eğitimde, personele ilk gün kanunun içeriği anlatılırken ikinci günde ise örnek bir ihale komisyonu kurularak uygulamalı eğitim verildi.

İHALE KANUNU TÜM YÖNLERİ İLE ELE ALINDI

Ankara Kamu İhale Kurumu personelleri Tuğrul Atalay ve Mustafa Said Aşıkkaya tarafından verilen eğitimde, 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu ve 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu çerçevesinde ihalede genel hükümler ve uygulama ilkeleri, ihale usulleri, doküman hazırlama, teklif ve başvuruların sunuş şekilleri, doğrudan temin ve e-İhale süreçleri anlatıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL