Elazığ

OSB’DEN İFTAR YEMEĞİ…

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu tarafından iftar yemeği düzenlendi. Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu tarafından iftar programı düzenlendi. Düzenlenen programa, Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, Belde belediye başkanları, Oda başkanları, STK Temsilcileri,..

OSB’DEN İFTAR YEMEĞİ…

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu tarafından iftar yemeği düzenlendi.

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu tarafından iftar programı düzenlendi.

Düzenlenen programa, Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, Belde belediye başkanları, Oda başkanları, STK Temsilcileri, OSB Yönetim Kurulu üyeleri, iş adamları, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

“BİR ARADA OLMANIN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİM”

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk, pandeminin ardından bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını kaydetti.  Başkan Öztürk yaptığı açıklamada, “2 yıldır pandemiden dolayı iftar yemeğimizi yapmamıştık. Bu sene ilk olarak yapıyoruz. Gerçekten böyle mübarek bir ayda ramazan ayında bizim sanayici kardeşlerimiz ile bürokraside olan arkadaşlarımız ve misafirlerimiz bir arada oldu. Bunu yâd etmek ve önümüzdeki bayramı da kutlamakla bir arada olmanın mutluluğu içerisindeyim. Elazığ Organize Sanayi Bölgesi aynı şekilde, aynı hızda, aynı performansla bütün yönetimdeki arkadaşlarımızla beraber çalışmaktayız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL