Elazığ

ORHAN HAKALMAZ ELAZIĞLILARA TÜRKÜ ZİYAFETİ SUNDU

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinliklerinde sahne alan Türk halk müziğinin başarılı isimlerinden Orhan Hakalmaz, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.   Elazığ Belediyesi tarafından her akşam düzenlenen Geleneksel Ramazan Etkinlikleri..

ORHAN HAKALMAZ ELAZIĞLILARA TÜRKÜ ZİYAFETİ SUNDU

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinliklerinde sahne alan Türk halk müziğinin başarılı isimlerinden Orhan Hakalmaz, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Elazığ Belediyesi tarafından her akşam düzenlenen Geleneksel Ramazan Etkinlikleri vatandaşların büyük ilgisiyle devam ediyor.

Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinliklerin 25. gününde sahne alan Türk halk müziğinin güçlü seslerinden Orhan Hakalmaz, kendine özgü yorumladığı seçme türkülerini Elazığlı türkü sevenler için seslendirdi.

Hakalmaz’ın unutulmaz türkü ziyafeti yaşattığı konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Vatandaşların doyasıya eğlendiği konserde Hakalmaz’a, Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu tarafından plaket ve hediye takdim edildi.

BU AKŞAM HAFIZ HABİB DEVECİ VE ELAZIĞ BELEDİYESİ MUSİKİSİ SAHNE ALACAK

Elazığ Belediyesi Geleneksel Ramazan Etkinlikleri’nde, 27 Nisan Çarşamba günü (Bugün) saat 21.30’da Hafız Habib Deveci ve Elazığ Belediyesi Musikisi sahne alacak.

HARPUT İLAHİ GRUBU 28 NİSAN’DA İLAHİLERİNİ SESLENDİRECEK

Harput İlahi Grubu, 28 Nisan Perşembe günü saat 21.30’da Ramazan etkinliklerinde ilahilerini seslendirecek.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL