Elazığ

KURUM VE KURULUŞLAR ARASI MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ELAZIĞ’DA YAPILACAK

  Sporun ve sporcunun her daim yanında yer alan ve sağlıklı nesillerin yetişmesine olanak sağlayan Elazığ Belediyesi, şehrin sporuna katkı sunmaya devam ediyor. Elazığ’ın sporda iddialı ve güçlü bir şehir..

KURUM VE KURULUŞLAR ARASI MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ELAZIĞ’DA YAPILACAK

 

Sporun ve sporcunun her daim yanında yer alan ve sağlıklı nesillerin yetişmesine olanak sağlayan Elazığ Belediyesi, şehrin sporuna katkı sunmaya devam ediyor.

Elazığ’ın sporda iddialı ve güçlü bir şehir olması adına çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’ın önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmasını sağladı.

Başkan Şerifoğulları’nın Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen’le yaptığı görüşmeler sonucu ilimizin tanıtımına, turizmine ve ekonomisine katkı sağlayacak ve  Haziran ayında yapılacak olan Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası, “Elazığ Belediyesi Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası” adı altında Elazığ’da gerçekleştirilecek.

AKGÜN: “SPORUN İÇERİSİNDEN GELEN BİR BELEDİYE BAŞKANINA SAHİP OLDUĞUMUZ İÇİN ÇOK ŞANSLIYIZ”

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün, “Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nın girişimleri sonucu Federasyonumuz tarafından düzenlenecek olan Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası şehrimizde yapılacak. 81 ilden yaklaşık 400 sporcuyu şehrimizde misafir edeceğiz. Bu tür organizasyonlar, şehrimizin tanıtımı ve ekonomisine önemli derecede katkı sunmaktadır. Bu doğrultuda sporun içerisinden gelen bir Belediye Başkanına sahip olduğumuz için çok şanslı olduğumuzu ifade etmek isterim. Bu organizasyonun Elazığ’ımız da düzenlenmesini sağlayıp maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen değerli Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL