Güncel

EĞİTİM-BİR-SEN HEYETİNDEN MARDİN’E ÇIKARTMA

Memur-Sen Elazığ İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Elazığ İl Başkanı İbrahim Bahşi ve Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şube Sekreteri Yetgin Er, başkan yardımcıları Mehmet Yeni ve Harun Gündüz Mardin ilinde bir takım ziyaretlerde..

EĞİTİM-BİR-SEN HEYETİNDEN MARDİN’E ÇIKARTMA

Memur-Sen Elazığ İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Elazığ İl Başkanı İbrahim Bahşi ve Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şube Sekreteri Yetgin Er, başkan yardımcıları Mehmet Yeni ve Harun Gündüz Mardin ilinde bir takım ziyaretlerde bulundular.

 

Mardin ilinde görev yapan hemşehrilerimiz Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Kosgeb İl Müdürü Abdullah Yurten’i Memur-Sen Mardin İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Eyüp Değer ile beraber ziyaret ettiler. Hemşehrileri ile hasret gideren heyet Mardin iline hizmet eden değerli müdürlerimize hediye takdiminde bulundular. Ziyaret ile ilgili konuşan İbrahim Bahşi “Burda ilimizi temsil eden değerli müdürlerimize bir hemşehrileri olarak teşekkür ediyor görevlerinde başarılar diliyorum. Burdaki gayretli çalışmaları ile bizlerin gururu oluyorlar. Bizleri gayet misafirperver bir şekilde ağırladılar. Rabbim kendilerinin gayretlerini artırsın.” diye konuştu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL