Elazığ

VALİ TORAMAN KEBAN İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Ömer Toraman beraberindeki heyet ile birlikte Keban’ı ziyaret ederek İlçe mahalle ve köy muhtarları ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ilçe ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemelerde..

VALİ TORAMAN KEBAN İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Ömer Toraman beraberindeki heyet ile birlikte Keban’ı ziyaret ederek İlçe mahalle ve köy muhtarları ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ilçe ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Keban ilçesini ziyaret etti. Ziyaret programında Vali Toraman’ a, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdür Vekili, İl Özel İdare Genel Sekreteri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü, AFAD İl Müdürü, AKSA Elektrik Dağıtım Şirketi İl Müdürü ve Türk Telekom İl Müdürü eşlik etti.

Vali Dr. Ömer Toraman, Keban Kaymakamlığı ve Keban Belediyesi’ni ziyaret ederek, Keban Kaymakamı Hasan Akbulut ve Belediye Başkan Vekili Bayram Bayırdan’ dan bilgi aldı.

 

Vali Toraman daha sonra İlçe mahalle ve köy muhtarları ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirerek Keban’da bulunan ve restorasyonu devam eden tarihi Yusuf Ziya Paşa Camii’nde incelemelerde bulundu.

 

Vali Dr. Ömer Toraman temaslarında son olarak İstanbul Maltepe’de aile içi şiddet olayına müdahale ettiği sırada bıçaklanarak şehit olan Polis Memuru Mehmet Emin Aydın’ın ailesini ziyaret etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL