Elazığ

ELAZIĞ AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU İLE ÖZEL HAYAT HASTANESİ ARASINDA SAĞLIK PROTOKOLÜ İMZALANDI…

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Özel Hayat Hastanesi arasında yapılan Sağlık Protokolü imza törenine ASKF Genel Başkanı Mustafa Gür, TFF İl Temsilcisi Turgut Kılınç, TFF İl Temsilcisi Turgut Kılınç,..

ELAZIĞ AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU İLE ÖZEL HAYAT HASTANESİ ARASINDA SAĞLIK PROTOKOLÜ İMZALANDI…

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Özel Hayat Hastanesi arasında yapılan Sağlık Protokolü imza törenine ASKF Genel Başkanı Mustafa Gür, TFF İl Temsilcisi Turgut Kılınç, TFF İl Temsilcisi Turgut Kılınç, ASKF Genel Başkan Vekili Osman Akarsu, ASKF Genel Başkan Yardımcıları Bahaddin Erbasan, Zehra ÖZKAL, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Zeki Sönmez, Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Yıldız, Genel Müdür Yardımcısı Rüşen Çınar, Kurumsal Pazarlama Müdürü Gökmen Turan, Kurumsal Pazarlama Yetkilisi Kübra Can ve Basın mensupları katıldı.

 

 

Yapılan imza töreninde Elazığ ASKF Genel Başkanı Mustafa Gür yapmış olduğu değerlendirmede; “ Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonumuz ile İlimiz Özel Hayat Hastanesi arasında bugün Sağlık Protokolünü imzalayacağız inşallah. Bugün imza altına alacağımız protokol Federasyonumuza kayıtlı kulüplerimiz ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesindeki kulüpleri ve Okul Sporlarımızı da kapsamaktadır.

Ben şahsım ve ilimiz spor camiası adına Özel Hayat hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Yıldız nezdinde tüm yönetim kuruluna ve yetkili arkadaşlarımıza İlimiz sporuna yapmış oldukları bu önemli desteklerden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında muvaffakiyetler diliyorum “ dedi.

Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Yıldız ise yapmış olduğu konuşmada; “ Ben öncelikle çok değerli ASKF Genel Başkanımız Mustafa Gür’e ve yönetim kurulu arkadaşlarına bizlere ilimiz sporuna hizmet etme şansı verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Bizler Özel Hayat Hastanesi olarak ilimizdeki spor kulüplerine ve sporcularına hizmet etmek için tüm ekibimizle hazırız. Gençlerimize sahip çıkarak, onları topluma kazandıran en büyük STK’ larımızdan biri olan Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonumuza bizlerde destek olmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Özel Hayat Hastanesi olarak sporun ve sporcularımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz “ dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Özel Hayat Hastanesi arasında yapılan Sağlık Protokolü imzalandı.

İmza töreninden sonra ASKF Genel Başkanı Mustafa Gür günün anlam ve önemine binaen Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Yıldız’a Plaket takdiminde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL