TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 362.213
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.465
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 198
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.160
Elazığ

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN AÇILIŞ TÖRENİNE DAVET

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN AÇILIŞ TÖRENİNE DAVET

Elazığ Belediyesi tarafından Harput’ta şehre hakim bir noktada inşa edilen ve sunduğu eşsiz görsel şölen ile konuklarını ağırlayan Balakgazi Parkı ve Cam Seyir Terası resmi açılış töreni, 29 Ağustos Pazar günü, saat 18.30’da gerçekleştirilecek.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın prestij projeleri arasında yer alan ve Harput turizmine değer kazandıran çalışma doğrultusunda, Balakgazi Parkı önündeki kayalıklar üzerine, 220 metrekare zemine sahip cam seyir terası inşa edildi. Toplam 5 bin 800 metrekarelik alanda komple bir çevre düzenleme ve peyzaj çalışması gerçekleştirildi. Çalışmalar doğrultusunda; 2 bin 332 metrekare yeşil alan düzenlemesi, 118 metrekare çocuk oyun alanı, 227 metrekare cam seyir terası altı havuz, 144 metrekare kademeli süs havuzu, kameriyeler, dekoratif aydınlatma çalışması ile otopark oluşturuldu.
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Pandemi nedeniyle ertelenen Balakgazi Parkı ve Cam Seyir Terası resmi açılış töreni, 29 Ağustos Pazar günü, saat 18.30’da gerçekleştirilecek. Açılış törenine tüm halkımız davetlidir.” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL