Elazığ

“YURTBAŞI BELDEMİZ GELİŞİYOR”

Şehrin her geçen gün gelişen ve değişen beldesi Yurtbaşı’nda belediye hizmetleri göz dolduruyor. Göreve geldiği günden bugüne belde sakinlerinin mutluluğunu esas alan çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, yaz..

“YURTBAŞI BELDEMİZ GELİŞİYOR”

Şehrin her geçen gün gelişen ve değişen beldesi Yurtbaşı’nda belediye hizmetleri göz dolduruyor. Göreve geldiği günden bugüne belde sakinlerinin mutluluğunu esas alan çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, yaz aylarını fırsata çevirdiklerini belirterek, hizmetlerin artarak devam ettiğini söyledi.

Yurtbaşı Belde sakinlerinin mutluluğu için gece gündüz demeden çalıştıklarını kaydeden Başkan Yılmaz, beldenin tüm mahallelerinde belediye hizmetlerinin olduğunu belirtti. Yurtbaşı Belediye hizmet binası inşa çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Başkan Yılmaz, belde sakinlerine layık modern belediye binasının kısa sürede tamamlanacağını ve vatandaşların hizmetine sunulacağını ifade etti.
Beldenin muhtelif mahallelerinde vurulan sondaj kuyuları sayesinde su sorunu olmadığını belirten Başkan Yılmaz, amaçlarının vatandaşın mağduriyetinin önüne geçmek olduğunu sözlerine ekledi.

“YENİ OTOBÜS HAYIRLI OLSUN”

Belediye Başkanlığı döneminde Yurtbaşı Belediyesi araç parkının daha çok güçlendiğini belirten Başkan Yılmaz, yeni aldıkları otobüsün belde sakinlerine hayırlı olmasını temenni etti. Bundan sonra da ihtiyaç halinde yeni araçların makine parkına dahil edileceğini belirten Yılmaz, tek hedeflerinin vatandaş memnuniyeti olduğunu kaydetti.

“DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Beldenin görünümüne her geçen gün yenilikler katmak adına daha çok çalışacaklarını belirten Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, “Beldemiz her geçen gün gelişen ve değişen yapısıyla adeta bir ilçe konumunda. Belediye hizmetlerimiz yaz aylarında artarak devam ediyor. Bugün beldemizin girişinden çıkışına kadar belediyemiz hizmetleri belde sakinlerimizin takdirini kazanmakta. Bizlerin tek amacı beldemizin görünümüne yeni yeni güzellikler katmaktır. Bu kapsamda tüm personelimizin canhıraş bir mücadelesi bulunmakta. Bu duygu ve düşüncelerle hizmetlerimizde bizlerin yanında yer alan tüm belde sakinlerimize teşekkür ediyor, bundan sonra da aynı azim ve heyecanla çalışmalarımızı sürdüreceğimizi belirtmek istiyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL