Elazığ

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, YAZIKONAK BELDESİNİ ZİYARET ETTİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Gönül Belediyeciliği” ilkesi doğrultusunda ilçe ve belde ziyaretlerini sürdürüyor.     Bu doğrultuda Yazıkonak beldesini ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, bir dizi istişarelerde bulundu. İlk olarak..

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, YAZIKONAK BELDESİNİ ZİYARET ETTİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Gönül Belediyeciliği” ilkesi doğrultusunda ilçe ve belde ziyaretlerini sürdürüyor.

 

 

Bu doğrultuda Yazıkonak beldesini ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, bir dizi istişarelerde bulundu. İlk olarak Saadet Partisi’nden istifa ederek AK Parti’ye geçen Yazıkonak Belde Belediye Başkanı Hatif Çadırcı’yı ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, alınan kararın herkese hayırlı olmasını diledi.

“AK PARTİ AİLEMİZE HOŞGELDİNİZ”

Belde Belediye Başkanı Hatif Çadırcı’nın güzel çalışmalara imza attığını belirten Başkan Şerifoğulları; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından rozeti takılarak AK Davamıza katılan Belediye Başkanımız Hatif Çadırcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendileriyle bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Başkanımızın daha önceki süreçte de Yazıkonak beldemize değer katmak için yaptıkları çalışmaları biliyoruz. Başkanımız, şimdi AK Parti ailemize katılarak beldemize daha güzel hizmetler sunacaktır.” ifadelerini kullandı.

Başkan Şerifoğulları daha sonra Belde Belediye Başkanı Hatif Çadırcı ile birlikte beldedeki vatandaş ve esnaflarla bir araya gelerek hayırlı işler temennisinde bulundu.

“RABBİM BİZİ ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE MAHCUP ETMESİN”

Daha sonra 2015 yılında Bingöl’ün Karlıova ilçesindeki trafik kazasında 32 yaşında şehit olan polis memuru Vedat Kılıçaslan’ın ailesini ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, “Rabbim bizi şehit ve gazilerimize mahcup etmesin” dedi.

Devletin her zaman şehit yakınlarının yanında olduğunu vurgulayan Başkan Şerifoğulları; “Huzur ve güven içerisinde yaşadığımız bu toprakları şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanlıklarına borçluyuz. Gerek devlet gerek millet olarak şehit ve gazi yakınlarımızın ihtiyaçları ve istekleri ne olursa olsun bu kutsal sorumluluğun farkında ve bilincinde olarak her zaman onların yanında olduk. Allah onlara hayırlı, bereketli, sağlıklı ömürler versin. Rabbim bizi şehit ve gazilerimize mahcup etmesin.” dedi.

Başkan Şerifoğulları son olarak Yazıkonak beldesinde TOKİ tarafından kısa sürede inşası tamamlanan ve teslim edilen deprem konutlarını gezerek vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Devletimizin her zaman vatandaşını düşündüğünü ve bütün gücünü seferber ettiğini belirten Başkan Şerifoğulları; “İnşallah yapımı devam eden şehir genelindeki diğer TOKİ konutları da kısa sürede tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL