Elazığ

ELAZIĞ İÇMESUYU İSALE HATTI 2. KISIM İNŞAATI İÇİN SÖZLEŞME İMZALANDI

Hamzabey Barajından alınan hamsuyun, artıma tesisinden şehir şebekesini bağlayacak olan ana hatların yapımını kapsayan sözleşme imzalandı. Elazığ İçmesuyu İsale Hattı 2. Kısım İnşaatı işine ait yeni sözleşme, 30.07.2021 tarihinde DSİ..

ELAZIĞ İÇMESUYU İSALE HATTI 2. KISIM İNŞAATI İÇİN SÖZLEŞME İMZALANDI

Hamzabey Barajından alınan hamsuyun, artıma tesisinden şehir şebekesini bağlayacak olan ana hatların yapımını kapsayan sözleşme imzalandı.

Elazığ İçmesuyu İsale Hattı 2. Kısım İnşaatı işine ait yeni sözleşme, 30.07.2021 tarihinde DSİ Genel Müdürlüğü İçmesuyu Daire Başkanı Mustafa Kemal Köseoğlu ile Yönetim Kurulu Başkanlığını hemşehrimiz Veysel Demirci’nin üstlendiği Ziver Holding arasında imzalandı.

Elazığ İçmesuyu İsale Hattı 2. Kısım işi kapsamında 18 km çelik boru, 21,5 km düktil boru olmak üzere toplamda 39,5 km isale hattı ve terfi merkezleri inşa edilecektir. Bu suretle Elazığ İçmesuyu Arıtma Tesisinde arıtılan sular yapılacak olan bu iletim hatları ile ilgili depolara aktarılacak ve Elazığ il merkezi, Akçakiraz, Yazıkonak, Yurtbaşı ve Mollakendi beldelerinin içme ve kullanma suyu ihtiyaçlarının Hamzabey (Baltaşı) Barajından temin edilmesi sağlanacaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL