Türkiye

BAŞKAN YILDIRIM: “PARTİMİZE KATILAN HERKES BİZE GÜÇ VERİYOR”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Yazıkonak Belediye Başkanı Hatif Çadırcı’nın AK Parti ailesine geçişinin memnuniyet verici olduğunu belirterek, partiye katılan herkesin kendilerine güç verdiğini ifade etti. AK Parti..

BAŞKAN YILDIRIM: “PARTİMİZE KATILAN HERKES BİZE GÜÇ VERİYOR”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Yazıkonak Belediye Başkanı Hatif Çadırcı’nın AK Parti ailesine geçişinin memnuniyet verici olduğunu belirterek, partiye katılan herkesin kendilerine güç verdiğini ifade etti.

AK Parti Grup Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın taktığı parti rozetiyle AK Parti’ye geçen Hatif Çadırcı’nın partiye güç katacağına inandığını belirten Yıldırım; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle ailemize katılarak birlikteliğimize güç katan Yazıkonak Belde Belediye Başkanımız Hatif Çadırcı’yı tebrik ediyor, hayırlı çalışmalar yapmasını temenni ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde vatandaşlarımıza daha iyi hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda güçlü ve dinamik ekibimizle her geçen gün istikrarla büyüyor, hedefimize daha çok yaklaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile çıktığımız bu kutlu yolda bıkmadan, usanmadan, gece gündüz demeden AK gönüllerle samimi ve tevazuyla yürümeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL