Elazığ

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ÇAYDAÇIRA VE ŞAHİNKAYA MAHALLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çaydaçıra Mahallesi ve Şahinkaya Mahallesi’ni ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi, devam eden çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundu.   Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ‘birlikte yönetim’..

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ÇAYDAÇIRA VE ŞAHİNKAYA MAHALLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çaydaçıra Mahallesi ve Şahinkaya Mahallesi’ni ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi, devam eden çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundu.

 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ‘birlikte yönetim’ ilkesi çerçevesinde mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Şerifoğulları Cuma namazını Çaydaçıra  Mahallesi Sait Koç Camii’nde kıldı. Başkan Şerifoğulları Cuma namazının ardından mahalleyi gezerek, vatandaşlarla sohbet etti.

Çaydaçıra Mahallesi-Şahinkaya Mahallesi bağlantısını sağlayacak yeni yol çalışmasına ilişkin incelemelerde bulunan Başkan Şerifoğulları, “Şehir genelinde kesintisiz ve konforlu ulaşım sağlamak amacıyla yeni imar yolları açma çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çaydaçıra ve Şahinkaya Mahallerimizin bağlantısını sağlayacak yeni yol çalışmalarımız süratle devam ediyor. Bu yolumuz 25 metre genişliğinde, 1800 metre uzunluğunda, 3 gidiş, 3 geliş olmak üzere 6 şeritli olacak. Yolumuzun tamamlanmasıyla Şahinkaya Mahallemiz ile şehir merkezi bağlantısına hız ve konfor kazandırmış olacağız.” dedi.

Başkan Şerifoğulları, daha sonra Şahinkaya Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi, taleplerini dinledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL