Elazığ

KENT–KÖY YAŞAM ALANI ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLADI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte Kent-Köy Yaşam Alanını ziyaret ettiler.   Başkan Şerifoğulları ve beraberindekiler Çayda Çıra..

KENT–KÖY YAŞAM ALANI ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLADI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte Kent-Köy Yaşam Alanını ziyaret ettiler.

 

Başkan Şerifoğulları ve beraberindekiler Çayda Çıra Mahallesinde 45.211 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen yeni yaşam alanında yer alan köy meydanı, köy kahvesi, köy çeşmesi, su kuyusu, yel değirmeni, su değirmeni, kümes gibi köy yaşamının donatılarının yer aldığı adayı gezdiler. Başkan Şerifoğulları ve beraberindekiler daha sonra da gezinti yolu, koşu parkuru, bisiklet yolu, köprü, iskeleler ve oturma üniteleri gibi kent yaşamının donatılarıyla şekillendirilen adanın çevresini gezerek vatandaşlarla sohbet ettiler. Başkan Şerifoğulları’nın vizyon projelerinden biri olarak hayata geçirilen, eğlenme, dinlenme ve sportif faaliyetlere olanak sağlayan yeni yaşam alanı, ziyaretçilerinden tam not aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL