Güncel

ŞERİFOĞULLARI’NDAN ÖĞRENCİLERE BAŞARI MESAJI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 26-27 Haziran tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) katılacak adaylara başarı temennisinde bulunarak, şunları kaydetti:   “Geleceğimizin teminatı olan sevgili genç kardeşlerim; Yaşadığımız pandemi sürecinin..

ŞERİFOĞULLARI’NDAN ÖĞRENCİLERE BAŞARI MESAJI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 26-27 Haziran tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) katılacak adaylara başarı temennisinde bulunarak, şunları kaydetti:

 

“Geleceğimizin teminatı olan sevgili genç kardeşlerim;

Yaşadığımız pandemi sürecinin olumsuzluklarına rağmen azim ve gayretle çalışarak hazırlandığınız sınavda emeklerinizin karşılığını alma zamanı geldi. Elbette bu sınavlar geleceğinize dair yol haritanızı belirleme noktasında büyük önem taşıyor. Ancak sizler her şeyden daha önemlisiniz. Sizleri asıl başarıya taşıyacak olan kendine ve yarınlarına güvenen birer birey olarak, değerlerinize sahip çıkmanız, hayata karşı duruşunuz, geleceğe olan inancınız, azim ve gayretle gelişiminize değerler kazandırmanızdır. Bizim sizlere olan inancımız ve güvenimiz sonsuzdur.

Hafta sonu gireceğiniz Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda hayallerinize ve hedeflerinize ulaşacak bir sonuç almanız temennisiyle yürekten başarılar diliyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL