Elazığ

MÜSİAD ELAZIĞ’DAN ANKARA ÇIKARMASI

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Elazığ Başkanı Tekin GÜRKAN ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Ankara’da birtakım ziyaretler gerçekleştirdi.   Geçtiğimiz aylarda Başkanlık görevini devralan Tekin GÜRKAN ile heyeti faaliyetlerine hız..

MÜSİAD ELAZIĞ’DAN ANKARA ÇIKARMASI

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Elazığ Başkanı Tekin GÜRKAN ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Ankara’da birtakım ziyaretler gerçekleştirdi.

 

Geçtiğimiz aylarda Başkanlık görevini devralan Tekin GÜRKAN ile heyeti faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. MÜSİAD Elazığ Başkanı Tekin GÜRKAN, beraberinde 7.dönem MÜSİAD Elazığ Başkanı Hasan UZUN, Global Sahadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Kemal TAN, Bütçe ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Emre SU, Markalaşma, eğitim, mevzuat ve pazarlamadan sorumlu Başkan Yardımcısı Fatih DEMİR, Kırsal kalkınma komite Başkanı Adil GÜL ve MÜSİAD Elazığ Şube Müdürü Mehmet ÖZDEMİR’in katılımı ile ilk olarak, MÜSİAD Elazığ 4. Dönem Başkanımız AK Parti Elazığ Milletvekili MKYK Üyesi sayın Metin BULUT’u ve AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin BALIK Hanımefendi ile bir araya gelerek, daha sonrasında hemşerimiz İlimizin önemli değerlerinden Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi TUNÇ, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı MÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu üyemiz Sayın Hasan BÜYÜKDEDE, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı MÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu üyemiz sayın Nurettin NEBATİ ve son olarak Ziyaret programını Ankara MÜSİAD Başkanı Sayın Hasan Fehmi YILMAZ’ı ziyaret ederek tamamlayan Başkan Gürkan,
‘Görüşmelerde MÜSİAD Elazığ faaliyetleri hakkında bilgilendirme ve bölgemiz ve ilimiz hakkında değerlendirmeler de bulundu.

İlimizde ihalesi yapılan 2. Osb için Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı MÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu üyemiz Sayın Hasan BÜYÜKDEDE ile Görüşüp Ödemeler Konusunda görüşüp çözüm sağladık. Görüşmelerimi çok güzel geçti, yapmış olduğumuz ve yapacağımız projelerimiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Verimli bir Ankara ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek, hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL