Elazığ

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, MİNİK KONUKLARINI AĞIRLADI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, makamında küçük konuklarını ağırladı. İstiklal Marşı’nın kabulünün 100. yıl dönümü kapsamında düzenlenen etkinliklerde şehrin farklı noktalarında İstiklal Marşı’nı okuyan Fırat Anaokulu öğrencileri, Okul Müdiresi Onur..

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, MİNİK KONUKLARINI AĞIRLADI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, makamında küçük konuklarını ağırladı.

İstiklal Marşı’nın kabulünün 100. yıl dönümü kapsamında düzenlenen etkinliklerde şehrin farklı noktalarında İstiklal Marşı’nı okuyan Fırat Anaokulu öğrencileri, Okul Müdiresi Onur Demir ve öğretmenleri ile birlikte Başkan Şahin Şerifoğullar’nı ziyaret ettiler. Ezbere İstiklal Marşını okuyan miniklerin heyecanına ve mutluluklarına ortak olan Başkan Şerifoğulları, çocuklara ve öğretmenlerine plaket verdi.
Küçük konuklarıyla birebir ilgilenen ve konuklarıyla bol bol sohbet eden Başkan Şerifoğulları, hediyeleriyle de minikleri mutlu etti.
Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Şerifoğulları, “İstiklal Marşımızı böylesine güzel okuyan bu minik yavrularımız, güçlü geleceğimizin teminatıdır. Her biriyle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Yavrularımızı vatan-millet, bayrak sevgisiyle en güzel şekilde geleceğe hazırlayan kıymetli öğretmenlerimize de şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL