Elazığ

PROF. DR. DEMİR’DEN REKTÖR PROF. DR. GÖKTAŞ’A ZİYARET…

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ’ı ziyaret ederek üniversitenin savunma sanayi alanında yaptığı çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.   Bir dizi incelemelerde..

PROF. DR. DEMİR’DEN REKTÖR PROF. DR. GÖKTAŞ’A ZİYARET…

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ’ı ziyaret ederek üniversitenin savunma sanayi alanında yaptığı çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

 

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a gelen Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR, Fırat Üniversitesi Rektörlüğü’nü ziyaret etti.

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR’e Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay ALPAY ve Savunma Sanayii Başkanlığından gelen heyet de eşlik etti. Prof. Dr. İsmail DEMİR ve beraberindeki heyeti; Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bilal ÜSTÜNDAĞ, Prof. Dr. Soner ÖZGEN, Prof. Dr. Mehmet YILMAZ ve Fırat Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Sinan AKPINAR karşıladı.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. GÖKTAŞ’ın makamında gerçekleşen ziyarette Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. DEMİR, Fırat Üniversitesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, özellikle savunma sanayii alanında yapılan girişimler ve çalışmalardan dolayı Rektör Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ’a ve akademik kadroya teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ ise Üniversite olarak savunma sanayii alanını önemsediklerini ve bu doğrultuda ciddi akademik çalışmalar yaptıklarını belirterek, her çalışmada Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR’in Fırat Üniversitesi’ne her anlamda destek olduğunu söyledi.

Rektör Göktaş, nazik ziyaretlerinden dolayı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR’e, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay ALPAY’a ve Savunma Sanayii Başkanlığı heyetine teşekkürlerini sundu.

Rektörlük ziyareti karşılıklı hediyelerin takdim edilmesiyle sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL