Güncel

FIRAT ÜNİVERSİTESİ’NDE EN BAŞARILI LİSANSÜSTÜ TEZ ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ…

Fırat Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü tarafından 2018-2019 yılı “En Başarılı Lisansüstü Tez Ödül” töreni düzenlendi.   Fırat Üniversitesi Mavi Salonda düzenlenen ödül törenine; Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş,..

FIRAT ÜNİVERSİTESİ’NDE EN BAŞARILI LİSANSÜSTÜ TEZ ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ…

Fırat Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü tarafından 2018-2019 yılı “En Başarılı Lisansüstü Tez Ödül” töreni düzenlendi.

 

Fırat Üniversitesi Mavi Salonda düzenlenen ödül törenine; Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Soner Özgen, Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Genel Sekreter Prof. Dr. Sinan Akpınar, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Kürşat Alyamaç ile öğretim üyeleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Kürşat Alyamaç, “büyük emeklerle ortaya çıkan lisansüstü tezlerin tamamlanmasında emeği geçen hocalarımızı ve öğrencilerimizi kutluyorum” dedi.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ise lisansüstü tezlerin çok büyük gayret isteyen ve akademik hayatı şekillendiren bir yol haritası olduğunu belirterek, Fen Bilimleri Enstitüsünün misyon olarak üniversitelerde önemli bir yerde olduğunu söyledi.

En başarılı ödülünü alan akademik personeli ve öğrencilerini kutlayan Rektör Prof. Dr. Göktaş, Üniversite olarak bu tür başarıları ödüllendirmeye devam edeceklerini söyledi.

Konuşmaların ardından en başarılı lisansüstü tez ödülünü alan akademik personele ve öğrencilerine Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Soner Özgen, Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Genel Sekreter Prof. Dr. Sinan Akpınar ve Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Kürşat Alyamaç tarafından teşekkür belgeleri verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL