Elazığ

Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, aile şirketlerinde çalışan personelleri ve onların aileleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi. Programda Prof. Dr. Yasemin Açık’a ilgi oldukça yüksek oldu. Elazığ..

Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, aile şirketlerinde çalışan personelleri ve onların aileleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi. Programda Prof. Dr. Yasemin Açık’a ilgi oldukça yüksek oldu.

Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, seçim çalışmalarına başlamasının ardından ilk iftarını, birlikte çalıştığı personelleri ve onların aileleriyle yaptı.

Yoğun katılımın gerçekleştiği ek salonların açıldığı iftar yemeğinde açıklama yapan Prof. Dr. Yasemin Açık, “Manevi atmosferi yüksek olan bu Ramazan ayında düzenlediğimi iftar programına geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Bu vesile ile de bütün Elazığ halkına selamlarımı gönderiyorum. Ben Elazığ’ın bir evladı olarak her zaman her şekilde emek vermeye şehrim için gayret etmeye özen gösterdim. Elazığ benim sevdam. Benim en değerli varlığım Elazığ. Bu nedenle de gerek akademik çalışmalarımı, gerek STK çalışmalarımı, gerekse iş dünyasındaki çalışmalarımı hem Elazığ’da yapmaya gayret ettim. İstihdam oluşturmak için mücadele ettim. Elazığ’ın ve bölgenin gelişmesini sağlamak için emek verdim. Bundan sonraki süreçte de farklı platformlarda yine Elazığ’ı temsil etmek amacıyla bağımsız aday oldum. Allah bizi mahcup etmesin” dedi.

“İNŞALLAH BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Davetlilerden 14 Mayıs seçimlerinde kendisine destek isteyen Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, “Bu süreçte hepinizin desteğini bekliyorum. Hepinizin desteği benim için çok kıymetli. İnşallah şehrimiz için birlikte emek vereceğiz, birlikte çalışacağız ve birlikte başaracağız. Bu süreçte gerek sizler, gerekse aileleriniz ve yakınlarınızla birlikte çalışmaya durmadan devam edeceğiz. Bugün burada Haydi Bismillah diyoruz. Yolumuz açık olsun. İnşallah birlikte başaracağız. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Prof. Dr. Yasemin Açık daha sonra davetlilerle fotoğraf çektirdi ve misafirlerini tek tek uğurladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL