Elazığ

DOĞAN: “GELECEĞİMİZİN MİMARI GENÇLERİMİZDİR”

Maden Kaymakamı İdil Özdemir Doğan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.   Doğan yayımladığı mesajında şu sözlere yer verdi: “Milli mücadelemizin başlangıcının sembolü..

DOĞAN: “GELECEĞİMİZİN MİMARI GENÇLERİMİZDİR”

Maden Kaymakamı İdil Özdemir Doğan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 

Doğan yayımladığı mesajında şu sözlere yer verdi:

“Milli mücadelemizin başlangıcının sembolü olan Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ve kahraman silah arkadaşlarının 103 yıl önce Samsuna çıktığı 19 Mayıs 1919 tarihini “Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı”, 15-19 Mayıs tarihleri arasında yer alan haftayı da “”Gençlik Haftası” olarak coşkuyla kutluyoruz. Bu önemli günün Büyük Atatürk tarafından Türk gençlerine bayram olarak armağan edilmesi de ayrı bir anlam ve önem ifade etmektedir. Kendine güvenen, donanımlı, bilgili, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, demokrasiye inanan, çalışkan, üretken ve sporu seven genç nesiller yetiştirmek hepimizin toplumsal sorumluluğu ve görevidir. Bu duygu ve düşüncelerle; Büyük Türk Milletinin ve Madenli hemşerilerimin Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını içtenlikle kutluyor, Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı, aziz şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla, minnetle anıyor, geleceğimizin mimarı olacak genç kardeşlerime sevgi ve saygılar sunuyorum”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL