TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Uncategorized

İTTİFAK ORTAĞINI KARIŞTIRDI…

FATİH EROĞLU
FATİH EROĞLU

Ülkemizde hepimizin bildiği gibi Cumhur ve Millet ittifakı olmak üzere şu anda iki tane ittifak bulunmaktadır. Cumhur ittifakı Ak Parti ve Milliyetçi Hareket partisi, Millet ittifakını ise Cumhuriyet Halk Partisi, İyi Parti, Saadet Partisi oluşturmaktadır. Geçtiğimiz hafta Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Irak ve Suriye’ye 2, Lübnan’a 1 yıl asker göndermeyi içeren tezkere sürelerinin uzaması oylaması yapıldı. Bu oylama Ak Parti, MHP ve İyi Parti’nin oyları ile mecliste kabul edildi. Evet doğru olan tabii ki ülke için yapılan oylamalarda iktidarın yanında yer almaktır. Aslında ana muhalefette haklı, iki tarafı idare etmeye çalıştı uzun süre ancak HDP artık biz de aleni ortağız ve söylemenizi istiyoruz deyince, belki de verilen sözlere karşılık mecbur kaldı. Ancak burada bana göre en doğru hareketi İyi Parti yaptı ve ortağına HDP ile oluşacak bir ittifakta yer almayacağının uyarısını yaptı. Asıl merak ettiğim iki yıl önce birebir aynı olan tezkereye “ EVET” veren, genel merkeze “ SINIR NAMUSTUR” asan Cumhuriyet Halk Partisi’ni zora sokarak söylediğini inkar eden pozisyona getiren HDP bunu nasıl başardı.

ELAZIĞSPOR’A SAHİP ÇIKALIM…

Tamamen gençlerden kurulu, transfer tahtası kapalı, maddi destek bulamayan ama bir şekilde son haftalarda aldığı galibiyetler ile yukarı sıralara çıkan takımımız, çok şükür en azından bu ligde kalabilecek pozisyona geldi.

Bence acilen zamanında, en azından gelecek sezon bitecek stadyumda başarılı olabilecek bir takım kurabilme çalışmaları il yöneticilerimiz tarafından bugünden başlatılmalıdır. Öncelikle çok güçlü bir yönetim oluşturarak bir yol haritası belirlenmeli, transfer tahtası için son anları değil, şimdiden kişilerle görüşülmeli ve Mayıs ayında tahta sorunumuz olmadan, yeni şampiyonluğa oynayacak bir takım kurarak tekrar eski ELAZIĞSPOR’a kavuşmak gerekmektedir. O güzel günlerin gelmesi dileğiyle….

Saygılarımla…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL